Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

sunexclean uklidove prostredky

NOVINKY

arr3Nejmenší bateriový mycí stroj Fimap Genie XSPředstavujeme Vám nový mycí bateriový uklídový stroj od výrobce Fimap. Mycí stroj Fimap Genie XSje... arr3SkyVac - úklid ve výškách je již jednodušíSkyVac - úklid ve výškách j již snazší. Ať se jedná o odsání prachu a nečistot z podhledů,... arr3Kaivac - Nový způsob úkliduPředstavujeme úklidové stroje firmy Kaivac. Velkou přednsotí těchto úklidových strojů je... arr3Malý bateriový mycí strojPředstavujeme Vám nový bateriový mycí stroj od výrobce Cimel - Turbolava T35 Plus Li-ion     ... arr3Nový přehledný katalog zbožíPrávě jsme zprovoznili nový přehledný informační  katalog nabízeného zboží v případě dotazů nás...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

PARTNEŘI

Studio Vanda

 

NajduZboží.cz


Úvod » Vysavače STARMIX

Vysavače STARMIX

Vysavače STARMIX jsou velmi výkné vysvače nejen pro řemeslníky. Díky preciznímu provedení obstojí i při vysávání velmi jemného prachu na stavbách, dílnách nebo úklidu.


 

Starmix řada ISP

 

- vysavače jsou dodávány v třídách filtrace "L", "M", "H" a "H-azbest". Všechny typy jsou vybaveny zásuvkou pro elektro nářadí, automatickým impulsním oklepem filtrů během práce bez přerušení vysávání, regulací výkonu sání.

 


 

Starmix řada ISC

 

- vysavače jsou dodávány v třídách filtrace "L" a "M". Všechny typy jsou vybaveny zásuvkou pro elektro nářadí, a automatickým impulsním oklepem filtrů během pracovní pauzy.


 

 

Starmix řada NSG uClean


- vysavače jsou dodávány v třídě filtrace "L". Všechny typy jsou vybaveny regulací výkonu sání.


 


Vysavače jsou dodávány s filtrací "L" , "M" , "H" a "H-azbest"

 

Třída prachu "L" - Prach této třídy má max. hodnoty přípustné pro pracoviště (AGW)> 1mg/m3. Filtry vysavačů této třídy jsou testovány a schvalovány. max. propustnost činí méně než 1%. Pro likvidaci tohoto prachu neplatí žádné speciální předpisy

 

Třída prachu "M" - Prach této třídy má max. hodnoty přípustné pro pracoviště (AGW)> 0,1mg/m3. Vysavače této třídy jsou testovány a schvalovány. jako celý systém. Maximální propustnost je <1%. Likvidace prachu musí probíhat bezprašně.

 

Třída prachu "H" - Do této třídy prachu patří prach s max. hodnotami přípustnými pro pracoviště (AGW)> 0,1mg/m3 a veškerý rakovinotvorný prach a  prach obsahující patogenní látky. vysavače této třídy jsou testovány a schvalovány jako celý systém. Max. propustnost je <0,005%. Likvidace prachu musí probíhat bezprašně.

 

Třída prachu "H-azbest" - tato třída odpovídá třídě prachu "H". Stroje a přístroje této třídy mají navíc doplňkové schválení pro zachycování a odlučování azbestu (dle TRGS 519)